İletişim

Hemen Doktorunuza Sorunuz

İletişim bilgileri

HASTANE

İstanbul Aydın Üniversitesi Hastanesi
Florya Medical Park LİV Concept
Beşyol Mahallesi, Akasya Sk., 34295 Küçükçekmece/İstanbul

ANADOLU YAKASI
Emaar Square Heights Ünalan Mahallesi, Libadiye Cd. 34700, No: 82E Daire :1601 Üsküdar istanbul

Yorumlar (8)

 1. Avatarm...

  Banu hoca bana çok yardımcı oldu,çok iyi bir doktor.Tarif edilemez bir doktor.Tüp bebek tedavisi oldum.Ailemizin ve hayatımızın meleği Banu Hanım.Sayesinde bir kızımız oldu.Hayatım boyunca ona minnettar kalacağım. Banu Hanım’ı çok seviyorum, çok değer veriyorum.Bir doktor olarak herkese tavsiye ediyorum.

 2. Avataro...

  Ben tüp bebek yaptırmak için gittim.Tedavi hakkında çok güzel bilgi veriyor,güzel konuşuyor.Hastasına karşı güleryüzlü, çok iyi bir insan. Allah bin kere razı olsun,çok memnun kaldım.Tüp bebek tedavisi oldum.Banu Hanım sayesinde şu anda 3 aylık hamileyim.Tedavilerim ve kontrollerim devam etmekte.Düzenli olarak 15 gün aralıklarla gidiyorum.Gitmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.

 3. Avatara...

  Ben kendisinden çok memnun kaldım.Tüp bebek oldu,6 yıl önce geldim çok memnun kaldım.Bir kaç hastayı da yönlendirdim.Onlar da memnun kaldılar.Kendisinden memnunum.Gebelik sürecim ve doğumum kendisiyle gerçekleşti.Baştan sona memnun kaldım.Benim 4.sezaryanımdı,riskliydi ama ona rağmen başarılı geçti.

 4. Avatarg...

  Banu Hanım benim için vazgeçilmez bir numaralı bir insan,bizim hayatımızı değiştirdi.Önce Allah sonra Banu Hanım sayesinde 2 çocuk sahibi oldum tüp bebekle.Banu hocamın ilgisinden memnunum.Hala iletişim halindeyim,gidiyorum.Birçok arkadaşıma da tavsiye ediyorum.

 5. Avatard...

  Kendisi oldukça başarılı,insan ilişkileri çok iyi,duygusal olarak çok iyi biri.Tıbbi açıdan her türlü desteği bana sağladı.Hem doğum öncesi hem de doğum esnasında destek oldu.Doğum öncesi ve doğum sonrası tedavimi kendisi yaptı,çok başarılı bir doktor.Tüm hastalar güvenle kendilerini tercih edebilir.

 6. Avatarf...

  Çok çok iyi bir doktor,çok memnun kaldım.Hiçbir sıkıntı yaşamadım.Güleryüzlü,işinin ehli bir doktor.Tüp bebek yaptırdım,ilk denemede tuttu.İşinde bilgili bir profesör.Gebelik sürecimde gittim.Doğumumu da kendisi yaptı. 10 aylık bebeğim var.Çok memnun kaldım.Bence kesinlikle en beğendiğim hizmeti tüp bebekteki başarısı.

 7. Avatare...

  Banu Hanım’dan çok memnunum.Her zaman gidiyorum, bir sıkıntı yaşamadım,çok ilgileniyor.Hamileliğim döneminde hastanede yatmam gerekti, özel olarak ilgilendi.Hiçbir sıkıntı yaşamadım,hekim olarak çok memnnunum. Gebelik öncesi kontrolleri,gebelik süreci takibi ve doğum kendileriyle gerçekleşti.Doğumum sonrası da hastasıyım.Ben kendisinden genel olarak memnunum,sağolsun; ne konu ile igili gidersem yardımcı oluyor.

 8. Avatare...

  Mesleğini çok başarı ile yapıyor.Aynı zamanda ilgi ve alakasıyla besliyor.Tüp bebekte çok başarılı.Bize hitap eden ve tüm sorularımızı yanıtlayan Banu Hanım iyi ki var.Allahu teala onu şifacı olarak yaratmış sanki.Sorunun çözümüne dair tüm tedaviyi uygulayıp sonuna kadar gidiyor ve hiçbir şekilde negatif demiyor. Ondan olmuyorsa başka hekimde olur diye hiç düşünmedim.Aile doktorumuz,gidecek olan herkesi yönlendiriyorum.Yaşa bağlı yumurta kalitesi yaşıyorum,geç evlendim.4 yıllık tüp bebek sürecim oldu.Benden kaynaklı devam edemedim ama Banu Hanım’ın ısrarıyla devam etseydim belki bir sonuca ulaşırdım.İşimin temposu sürecimi engelledi.İlaçlar beni engelledi çünkü. Banu Hanım’a teşekkürler.Hala da ara ara genel kontrollerim için gidiyorum.

Doktorunuza Sorun

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bize Yazın
Sizi Arayalım